“Укрзалізниця” додала дев’ять вагонів до рейсу Київ-Херсон

“Укрзалізниця” додала дев'ять вагонів до рейсу Київ-Херсон

«Укрзалізниця» додала одразу дев’ять вагонів на рейси в обох напрямках: з Києва до Херсона і з Херсона до Києва (із зупинкою в Миколаєві). 

Про це, як передає , повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

 

«Перші два рейси «Потяга до перемоги» Укрзалізниці до нещодавно звільненого Херсона показали, наскільки сильно чекали повернення залізничного сполучення мешканці Херсонщини», – прокоментували у пресслужбі «Укрзалізниці».

Також повідомили, що на додачу до пасажирів, які придбали квитки на цей рейс в межах проєкту «Квитки до перемоги», залізничники допомогли виїхати ще близько 300 херсонців, серед яких понад 20 дітей, троє людей з інвалідністю та одна 94-річна бабуся. А ще шість песиків і один кіт.

«Реагуючи на цей попит, ми додаємо одразу дев’ять вагонів та відкрили продаж квитків на рейси в обох напрямках: з Києва до Херсона на 22 та 24 листопада і з Херсона до Києва на 23 та 25 листопада (із зупинкою в Миколаєві)», – наголосили в «Укрзалізниці».

Квитки доступні у застосунку, чат-боті та на сайті.

«Просимо херсонців, які нас вже мають змогу читати завдяки наявності інтернету на вокзалі, прибувати на посадку за півтори-дві години у зв’язку з проходженням безпекової перевірки перед посадкою: завантаження бази даних у наших силовиків займає трохи часу, давайте поставимося з розумінням. Залізничники продовжують працювати над оновленням постійного графіка курсування рейсу 101/102 Київ — Херсон, щоб забезпечити максимально зручний час відправки з Херсона та Миколаєва», – додали у пресслужбі «Укрзалізниці».

Нагадаємо, “Укрзалізниця” запускає продаж квитків на рейс із Києва до Ізюма. Поїзд прямуватиме через Полтаву, Харків, Балаклію та інші міста й дозволить мешканцям звільненого Ізюма отримати зручне залізничне сполучення нічним поїздом зі столицею.

Источник