Укриття ДЮСШ “Юний спартаківець” відремонтують за 6 млн гривень

Укриття ДЮСШ “Юний спартаківець” відремонтують за 6 млн гривень

Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) “Юний Спартаківець” замовила проведення капітального ремонту приміщень підвалу для облаштування найпростішого укриття. За трохи більше 6 млн гривень роботи виконає ТОВ “Атенія”. 

Про це стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro. 

 

31 жовтня ц.р. ДЮСШ “Юний Спартаківець” уклав договір з ТОВ “Атенія” на проведення поточного ремонту найпростішого укриття приміщень підвалу. Вартість робіт оцінили в 6 млн 21 тис. 865 гривень. 

Наразі достеменно невідомо, що саме планується зробити в приміщенні підвалу, адже в оголошенні відсутня будь-які технічні документи. Відомо лише, що ремонт планується завершити до 21 грудня ц.р. 

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Атенія” зареєстрована в 2019 році в Києві. Статутний капітал компанії – 100 гривень. Основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Директор та засновник компанії – Віктор Дацюк. 

Зазначимо, що Віктор Дацюк також є директором та одним із власників ТОВ “ІБК Енерготехнобуд”. Саме ця компанія в 2020 році проводила капітальний ремонт дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» в селі Пилиповичі на Київщині. 

Источник