Україна та Албанія будуть продовжувати взаємну підтримку на всіх міжнародних платформах

Албанська сторона підтвердила незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Під час зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднаря з послом Албанії в Польщі та Україні (за сумісництвом) Шпресой Куретой, сторони обговорили розвиток двосторонніх відносин та висловили готовність до взаємодії на всіх міжнародних платформах, у т. ч. в рамках ООН і ОБСЄ.

"У ході зустрічі сторони високо оцінили позитивний розвиток двосторонніх відносин, обмінялися думками щодо низки важливих питань українсько-албанських відносин та висловили готовність до продовження плідної взаємодії між Україною та Албанією на європейському і євроатлантичному напрямах, а також на всіх міжнародних платформах, у т. ч. в рамках ООН і ОБСЄ", — повідомляє прес-служба МЗС України, інформує Ukr.Media.

Співрозмовники також обговорили конкретні кроки щодо подальшого розвитку двостороннього співробітництва у політичній, торговельно-економічній, культурно-гуманітарній та туристичній сферах, у тому числі такі заходи, як політичні консультації між зовнішньополітичними відомствами України і Албанії, початок діяльності двосторонньої економічної комісії і переговорів по зоні вільної торгівлі.