У Запоріжжі судитимуть зловмисника, який переправляв ухилянтів за допомогою системи «Шлях» | Кримінальні новини

06.04.2023 22:30

За процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя до суду скеровано обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом  незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства, у грудні 2022 року 63-річний чоловік спільно із іншою особою розробили злочинний план незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон через пункт пропуску з Польщею.

Обвинувачений пропонував виготовлення довідки про членство у міжнародній громадській організації з подальшим внесенням відомостей до системи «Шлях». На підставі цих документів чоловіки призовного віку виїжджали за межі України нібито з гуманітарних питань від «псевдоблагодійного фонду». Винагорода за таку «послугу» оцінювалась від 4 до 6 тис доларів США з людини.

Під час обшуків за місцем проживання у нього вилучено банківські картки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, чисті бланки різних документів, штампи та печатки невідомого походження.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник