У Великодимерській громаді пройдуть планові відключення світла

У Великодимерській громаді пройдуть планові відключення світла

Сьогодні, 4 вересня, у Великодимерській громаді проходитимуть планові відключення світла. Світла не буде до 19:30 на 63 вулицях.

Про це, як передає , йдеться у телеграм каналі “Громадський ревізор. Бровари”. 

 

Згідно з повідомленням, світла не буде в с. Гоголів на вул. Європейській, в с. Гайове на вул. Центральній, в с. Велика Димерка на вул. Промисловій, в с. Залісся на вул. Резиденції, і в с. Підлісся на вулицях – Вишнева, Козацький пров., Лісова,  Шевченка.

Також світла не буде і у селі Бобрик на таких вулицях –  Ентузіастів, К.Свирської, Кленова, Козацька, Коцюбинського, Лесі Українки, Лісова, Матросова, Михайлівська, Молодіжна, Нова, Польова, Райдужна, Соборності, Теплична, Франка, Шевченка

Найбільше зачепило село Шевченкове,там світла не буде аж на 37 вулицях – Аеродромна, Б.Хмельницького, Вишнева, Вокзальна, Вчительська, Гілляче, Гіталова, Глібова, Гоголівська, Довженка, Докучаєва, Друга Кільцева, Залізнична, Київська, Кирпоноса, Кільцева, Ковпака, Козацька, Космонавтів, Кошового, Кругла, Лесі Українки, Макаренка, Матросова, Механізаторів, Михайлівська, Молодіжна, Молодіжний, Незалежності, Нова, Окунинівська, Перша Кільцева, Райдужна, Сагайдачного, Садова, Шевченка, Шкільна.

Нагадаємо, що Гоголівський ліцей Великодимерської селищної ради, уклав договір без проведення торгів з фірмою “ЖЗ Київ” для будівництва укриття, на закупівлю якого було витрачено більше ніж 27 млн.гривень.  Облаштування захисної споруди підрядник повинен закінчити до 31 грудня 2023 року.

Источник