У Василькові й громаді проведуть ямкові ремонти доріг

У Василькові й громаді проведуть ямкові ремонти доріг

У Васильківській громаді планують провести грейдерування та ямковий ремонт дорожнього покриття трьох вулиць. Так, відремонтують деякі вулиці Василькова та вулиці усіх сіл громади.

Про це стало відомо з публікації КП ККП Василькова.

 

У Василькові відремонтують вул. Декабристів (прилеглі вулиці: В/М 11, вул.Миколи Бурки, вул.Космонавтів, пров.Терешкової), вул. Соборну (прилеглі вулиці: вул.Донбасівська, вул.Зарічна) та вул.Володимирську (прилеглі вулиці: вул.1-го Травня, вул.Селянська, вул.Квітки Основʼяненка, вул.Романтична).

Як зазначається комунальним підприємством, сьогодні, 24 квітня, вже розпочали ремонтні роботи по вулицям Декабристів та Соборній. 

“Шановні водії, плануйте свій маршрут завчасно з врахуванням наданої інформації. Будьте уважні та обережні у місцях виконання дорожніх робіт! Обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху!”, – наголошують комунальники.

Як раніше писала , виконком громади міста Українка (Обухівський район Київщини) оголосив тендери, щоб знайти підрядника для ремонту сільських (у с. Трипілля) та міських (в м. Українка) вулиць. Усі поточні ремонти мають бути зроблені у стислий термін – до липня.

Источник