У столиці вже відомо про 21 загиблого внаслідок терористичної атаки росії 29 грудня

У столиці вже відомо про 21 загиблого внаслідок терористичної атаки росії 29 грудня

У Києві рятувальники продовжують виявляти жертв російського ракетного удару. У Шевченківському районі з-під завалів дістали ще два тіла. Станом на 11:00 ранку 31 грудня вже відомо про 21 жертву терористичної атаки рф.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської військової адміністрації (КМВА).

 

Загиблих від російських ракет в Києві вже 21. Рятувальники дістали з-під завалів ще два тіла. Страшна трагедія для нашого міста”, – повідомив начальник КМВА Сергій Попко. 

Нагадаємо, росія зранку 29 грудня, виконала запуски крилатих ракет з літаків по Україні. Вибухи пролунали у Києві, Запоріжжі, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі. У Києві було зафіксовані пошкодження кількох обʼєктів у різних районах. Рятувальники почали діставати людей з-під завалів складського приміщення в Шевченківському районі. Ця терористична атака стала найбільшою за кількістю жертв серед мирних мешканців столиці. 1 січня в місті оголошено день жалоби. Також 30 грудня  у Запоріжжі, Дніпрі та Одесі було оголошено день жалоби за загиблими у цих містах від масованої ракетної атаки. Як повідомив Президент Володимир Зеленський, внаслідок атаки постраждало майже 120 міст і сіл, роботи з ліквідації наслідків удару тривають. Зранку 31 грудня у Києві рятувальники виявили під завалами тіла ще двох жертв, кількість загиблих внаслідок російської ракетної атаки  зросла до 19 осіб. 

Источник