У столиці відкривається перша в Україні бібліотека настільних ігор (фото)

У столиці відкривається перша в Україні бібліотека настільних ігор (фото)

У Києві з 6 серпня в приміщенні Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей відкриють бібліотеку настільних ігор. Спочатку ігри будуть доступні у читальному залі, згодом їх видаватимуть додому як книжки.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА).

 

Зазначається, що ігровий фонд Бібліотеки налічує понад 125 ігор. Це різноманітні пропозиції, від найпростіших ігор, до складних економічних стратегій.  Колекцію передала Спілка видавництв настільних ігор.

“Спочатку планується проводити ігрові зустрічі. Також всі охочі зможуть брати настілки у читальній залі. Згодом ігри видаватимуть додому, як книжки”, – йдеться в повідомленні.

У КМДА попередили, що в разі наміру скористатися ігровим фондом, потрібно стати читачем Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей, яка розташована на проспекті Берестейський, 25-А.

Це пілотний проєкт, вже згодом Департамент культури КМДА розширить його на інші бібліотечні простори міста.

Нагадаємо, у Києві на Співочому полі за адресою вулиця Лаврська, 41, відкрився Музей українського грамзапису. У його залах представлена колекція з понад 400 одиниць основного фонду української музики на різних звукових носіях.

Источник