У столиці 23 квітня на маршрути до міських кладовищ виїдуть додаткові автобуси (перелік)

У столиці 23 квітня на маршрути до міських кладовищ виїдуть додаткові автобуси (перелік)

У Києві під час поминальних днів організують додатковий випуск рухомого складу на маршрути, які проходять поблизу міських кладовищ. Зокрема, збільшать кількість автобусів, що курсують до  Північного, Лісового та Південного кладовищ. Перевезення на додаткових маршрутах будуть здійснюватися з 7:00 орієнтовно до 16:00. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні КП “Київпастранс”.

 

Зазначається, що буде організовано додатковий випуск рухомого складу на такі маршрути:

  • До Північного кладовища 23 квітня буде організовано роботу додаткового автобусного маршруту № 258 “Станція метрополітену “Лісова” – Північне кладовище”, на який планується залучити 60 автобусів.

  • До Південного кладовища 23 квітня працюватиме додатковий автобусний маршрут № 740 “Одеська площа – Південне кладовище”, на який планується залучити 20 автобусів.

  • До Лісового кладовища будуть організовані додаткові автобусні маршрути: № 121 – “Станція метро “Почайна” – Лісове кладовище”, № 122 – “Станція метро “Оболонь” – Лісове кладовище”, № 124 – “Станція метро “Чернігівська” – Лісове кладовище”, № 125 – “Універсам “Позняки” – Лісове кладовище”, № 77 – “вул. Курнатовського – Лісове кладовище” – на які планується залучити 36 автобусів.

  • Основні пасажирські перевезення на додаткових маршрутах будуть здійснюватися з 7:00 орієнтовно до 16:00. Пасажирів просять врахувати це при плануванні часу відвідування міських кладовищ.

    Нагадаємо, міська влада закликає мешканців за можливості утриматися від відвідування місць поховань у поминальні дні. У випадку, якщо мешканці вирішать все ж таки відвідати місця поховань, киян просять дотримуватися заходів безпеки, що є необхідними в умовах воєнного стану. Також містянам нагадали про встановлені графіки проведення поминальних днів на місцях поховань.

    Источник