У школах і садках Солом’янського району готуються відремонтувати укриття (адреси)

У школах і садках Солом’янського району готуються відремонтувати укриття (адреси)

Управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) збиралося відремонтувати укриття у 8 навчальних закладах Солом’янського району. Для ремонту 3 укриттів управління ЖКГ Солом’янської РДА повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Бенчбуд». Аукціон, щоб визначити підрядника для ремонту ще одного бомбосховища, має відбутися 7 серпня. Проте, торги для ремонту інших 4 укриттів не відбулися через відсутність пропозицій.

Про це  стало відомо з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошень, ремонти укриттів у навчальних закладах Солом’янського району потрібно закінчити до кінця року. Загальна вартість робіт складає 3 млн 822 тис.601 гривень.

Також зазначається, що 27 липня управління ЖКГ Солом’янської РДА повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Бенчбуд» для виконання трьох ремонтів.

Очікувана вартість капітального ремонту укриттів дошкільного навчального закладу № 624 по вул. Кудряшова,14 складала 756 тис.814 гривень. Проте ймовірний підрядник зобов’язався виконати ремонт за 755 тис.208 гривень.

Очікувана вартість капітального ремонту укриттів спеціалізованої школи № 64 по вул. Ушинського,32 складала 1 млн 443 тис.324 гривні. Але ймовірний підрядник запропонував іншу ціну за ремонт – 1 млн 429 тис.751 гривень.

Початкова сума капітального ремонту укриттів дошкільного навчального закладу № 686 по просп. Відрадний,30-А була 756 тис.814 гривень. Але ТОВ «Бенчбуд» погодився провести ремонт за іншу ціну, а саме 736 тис.607 гривень.

Також, 7 серпня має відбутися аукціон, щоб визначити підрядника для проведення капітального ремонту укриттів дошкільного навчального закладу № 211 по вул. Сергія Колоса,167. Його очікувана вартість складає 901 тис.035 гривень.

Крім того, управління ЖКГ та будівництва Солом’янської РДА планувало відремонтувати бомбосховища у гiмназiї-iнтернаті № 13, середній загальноосвітній школі № 69, середній загальноосвітній школі № 60 та спеціалізованій школі-дитячому садку І ступеня «Вiдродження». Загальна очікувана вартість ремонтних робіт склала б 4 млн 557 тис.501 гривень. Проте торги для визначення підрядника не відбулися через відсутність пропозицій.

Нагадаємо, заклади освіти Київщини готують до нового навчального року: облаштовують класи, їдальні, спортивні зали, а також здійснюють ремонти та будівництва укриттів. На території області для закладів освіти облаштовано 1249 укриттів, які загалом можуть вмістити 267,9 тис. осіб.

Раніше  повідомила, що у Шевченківському районі столиці прокуратура через суд зобов’язала балансоутримувача привести сховище у належний стан. Йдеться про укриття по вулиці Євгена Чикаленка (колишня Пушкінська), в якому можна розмістити 109 осіб.

Источник