У Раді зареєстрували проєкт постанови про відкликання Безуглої з посади заступниці голови комітету

У Раді зареєстрували проєкт постанови про відкликання Безуглої з посади заступниці голови комітету

У Верховній Раді 6 січня 2024 року зареєстрували проєкт постанови про відкликання народної депутатки Мар’яни Безуглої (фракція “Слуга народу”, обиралася по 217 мажоритарному округу на столичній Оболоні) з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Про це, як передає , йдеться в проєкті постанови №10391, опублікованому на сайті Верховної Ради України.

 

Згідно з документом, ініціаторами виступили 11 народних депутатів, серед яких і очільник комітету Олександр Завітневич.

“Керуючись положеннями статті 83 Регламенту Верховної Ради України, статті 7 Закону України “Про комітети Верховної Ради України” пропонується відкликати народного депутата України Безуглу Мар’яну Володимирівну з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.”, – йдеться у пояснювальній записці до проєкту постанови.

Як зазначається у самій постанові, пропонується відкликати Мар’яну Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки «внаслідок обставин, що унеможливлюють виконання нею своїх обов’язків».

Нагадаємо, 5 січня Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки на засіданні прийняв рішення рекомендувати відкликати народну депутатку Мар’яну Безуглу з посади заступниці голови комітету. Сама Безугла, коментуючі таке рішення заявила, що це було зроблено “максимально підступно”. 

Источник