У Пунктах Незламності буде тепло, вода, освітлення, мобільний зв’язок, інтернет тощо, — ДСНС

У Пунктах Незламності буде тепло, вода, освітлення, мобільний зв’язок, інтернет тощо, - ДСНС

У разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, жителі України та столиці зможуть підзарядити пристрої, отримати тепло, воду, світло, аптечки у Пунктах незламності. Мапу таких пунктів можна знайти на спеціальному сайті nezlamnist.gov.ua.

Про це, як передає , повідомляє пресслужба ДСНС.

 

“Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності. Вони функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування. У Пунктах Незламності передбачається: наявність тепла, води, освітлення, мобільного зв’язку, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення для мам і дітей”, – йдеться у повідомленні.

Також додається, що вже працює спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua, де розміщено мапу таких пунктів по всій країні. 

Мапа постійно оновлюється.

“Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії”, – додали в ДСНС.

Нагадаємо, станом на ранок 24 листопада у столиці без електропостачання залишається 70% міста, водопостачання вже відновили на лівому березі. На правому березі воду обіцяють повернути в першій половині дня.

Источник