18.01.2022

У Мелітополі поліцейські вилучили більше кілограма висушених шишок та гілок коноплі. ФОТО | Криминал

08.12.2021 06:00

         7 грудня у Мелітополі під час санкціонованого обшуку в приватному домоволодінні поліцейські виявили наркотичний засіб рослинного походження канабіс. Вилучене  направлено на дослідження. 

         За місцем мешкання чоловіка 1972 року народження під час обшуку, у будинку, на горищі, в господарчій будівлі виявлено та вилучено паперові згортки, коробки з речовиною сіро-зеленого кольору з характерним запахом коноплі у подрібненому та напівподрібненому сухому стані, гілки та верхівки рослин «шишки» у висушеному стані з характерним запахом коноплі загальною вагою більше кілограму (за попередніми даними – «канабіс»).

         На території приватного домоволодіння в теплиці поліцейські виявили та вилучили кущ коноплі з ознаками культивації заввишки двох метрів. Під час обшуку поліцейськими також вилучено насіння конопель та саморобний пристрій для паління. За цінами «чорного» ринку вартість вилучених наркотичних речовин складає понад 70 тисяч гривень.

         Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. За результатами експертних досліджень діям 49-річого чоловіка буде надано остаточну правову кваліфікацію та повідомлено про підозру. Триває досудове розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Запорізькій області. 

Источник

Добавить комментарий