У Києві зібрали близько 300 використаних газових балонів: їх повторно заправлять та передадуть для потреб військових

У Києві зібрали близько 300 використаних газових балонів: їх повторно заправлять та передадуть для потреб військових

Сьогодні, 31 березня 2023 року, столичне комунальне підприємство “Київкомунсервіс” передало Волонтерському штабу Територіальної оборони Обухівщини понад 300 туристичних газових балонів. Більшість із них – використані киянами газові балони, зібрані “Київкомунсервісом” у спеціальні помаранчеві контейнери для небезпечних відходів. Волонтери їх повторно заправлять. Ще кілька десятків – це нові газові балони, передані громадянами як гуманітарну допомогу. Усі вони будуть транспортовані на фронт як допомога Збройним Силам України. 

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 

Як розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, проект збору використаних туристичних газових балонів стартував наприкінці лютого поточного року.

“Проект – ще одне підтвердження тому, наскільки результативнішим є об’єднання зусиль. Ми “сушили голову” тим, як правильно і безпечно утилізувати накопичені у містян газові балони, а волонтери міркували, де знайти допомогу військовим. Сьогодні ми передали волонтерам першу партію – понад 300 одиниць балонів, і продовжуємо їх збір у помаранчеві контейнери. Я дякую усім, хто долучився і планує долучитись до цієї ініціативи у подальшому, а волонтерам – спасибі за допомогу нашим захисникам і захисницям”, – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА підкреслив: попри те, що на вулиці теплішає і актуальність використання газових балонів знижується, проект буде тривати, тож мешканці та гості столиці можуть залишати використані одиниці в контейнерах. Вони складуватимуться та передаватимуться волонтерам.

Як і куди можна здати порожні газові балончики (увага, балончики мають бути порожні!):

 • привести в офіс “Київкомунсервіс” за адресою: вул. Кудрявська, 23;
 • здати на виробничій базі підприємства за адресою: вул. Бакинська, 37-41;
 • викинути в контейнер для небезпечних відходів: мапа встановлених контейнерів. 
 • Зазначається, що повідомити “Київкомунсервіс” можна через Telegram-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ – “Повідомити про викинутий газовий балончик”. Повідомлення допоможе швидше зібрати балончики та передати їх волонтерам.

  Також підприємство можна поінформувати в інший зручний спосіб:

 • https://kks.kyiv.ua/ – через чат на сайті;
 • http://kks.kiev.ua/zvernennya/ – через форму на сайті;
 • https://www.facebook.com/Kyivcomunservice – повідомити в месенджер;
 • [email protected]
 • – написати на e-mail;
 • https://t.me/vgv_kks_bot – через Telegram-бот.
 • +38 (067) 200 86 04 (Viber), +38 (044) 594 77 11 – зателефонувати.
 • Раніше інформувала, що комунальне підприємство “Київкомунсервіс” спільно з Волонтерським штабом Територіальної оборони Обухівщини запровадили спільний проєкт збору використаних туристичних газових балонів у населення. Порожні балони повторно заправлятимуть та відправлятимуть на потреби Збройних Сил України.

  Нагадаємо, у столиці КП “Київкомунсервіс” щодня забезпечує вивезення понад 11 тисяч кубометрів або близько 2300 тонн побутових відходів. У наданні послуги щоденно задіяно близько 150 одиниць спецавтотранспорту та понад 800 працівників. 

  Источник