У Києві внаслідок обстрілів рашистів пошкоджено загалом 390 будівель, — Кличко

У Києві внаслідок обстрілів рашистів пошкоджено загалом 390 будівель, - Кличко

В столиці  внаслідок військової агресії росії пошкоджені загалом 390 будівель, із них 222 – багатоквартирні будинки. Також від обстрілів та бомбардувань зазнали руйнувань 75 шкіл та садочків, 17 закладів охорони здоров’я, 11 закладів культури.

Про це, як передає , повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Підписуйтесь на “КиївВладу” 

«Ми вже визначили 20 будинків, де треба першочергово розпочати відновлювальні роботи. Аби люди могли швидше повернутися в свої оселі. Приблизна вартість цих робіт становитиме 5,8 млн євро. Інші будинки фахівці ще обстежують, аби визначити ступінь пошкоджень. Сьогодні ми можемо сказати що 17 столичних будинків отримали значні пошкодження, і ми чекаємо на рекомендації експертів», – наголосив Кличко.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Він також зазначив, що в місті від обстрілів та бомбардувань пошкоджені 75 закладів освіти, з яких 30 – дошкільні. 17 закладів охорони здоров’я, 11 закладів культури.

“Усього орієнтовна вартість на відновлення всіх будівель у столиці складатиме понад 70 млн євро. І про це зокрема ми сьогодні говорили під час онлайн спілкування з представниками ЄБРР, які готові нам допомагати в цьому. Ми надали тимчасове житло мешканцям постраждалих будинків. І вже невдовзі розпочнемо роботи, аби люди якнайшвидше змогли повернутися до своїх квартир”, – повідомив мер столиці.

Нагадаємо, визначена категорія населення, яка першою отримає нове житло за державний рахунок. Після війни в пріоритеті забезпечення житлом будуть ветерани. 

Источник