У Києві в представників заборонених партій знайшли зброю, георгіївські стрічки та російські методички, — СБУ (фото)

У Києві в представників заборонених партій знайшли зброю, георгіївські стрічки та російські методички, - СБУ (фото)

Служба безпеки України (СБУ) провела обшуки в офісах та помешканнях представників заборонених Комуністичної партії та політичної партії “Русь єдина”. У результаті слідчо-оперативних дій знайдено зброю, георгіївські стрічки і прапори країни-агресора. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні ГУ СБУ у Києві та Київській області.

 

Зазначається, що слідчо-оперативні дії проводились у межах контрдиверсійних заходів у Києві, Дніпрі та Кривому Розі.

Крім зброї, георгіївських стрічок та прапорів країни-агресора було виявлено склади з прокремлівською літературою, агітаційними листівками із символікою тоталітарного режиму срср.

Також було знайдено “методички” російських пропагандистів. Згідно з повідомленням, у них рашисти закликають до підтримки окупаційних угруповань рф і надають “рекомендації” щодо насильницького захоплення влади в Україні.

“За оперативною інформацією, функціонери КПУ планували використати весь “арсенал” пропагандистських засобів для проведення агітаційно-масових заходів на підтримку ворога у разі захоплення Києва і Дніпропетровщини”, – зауважили в спецслужбі.

Вилучені матеріали направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій.

Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушень і притягнення до відповідальності винних осіб.

Нагадаємо, у вересні ц.р. за ініціативи СБУ Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу проросійської політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” (“ОПЗЖ”) і таким чином, остаточно заборонив її діяльність на території України. 

Источник