У Києві судитимуть адвокатку, яка вимагала 160 тисяч доларів хабаря. ФОТО | Криминал

31.01.2022 23:30

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно адвоката, яка обвинувачується у вчиненні закінченого замаху на шахрайське заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах.

Згідно з матеріалами обвинувачення, громадянин подав до Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України скаргу на рішення у сфері державної реєстрації, яким його було позбавлено права власності на 8 земельних ділянок.

Під приводом допомоги у задоволенні вказаної скарги адвокатка ввела в оману громадянина та запропонувала свою допомогу у вирішенні цього питання.

За словами підозрюваної чоловік мав передати їй та нібито членам Колегії з розгляду скарг Міністерства юстиції України 160 тис. доларів США, тобто по 20 тис. доларів США за кожну земельну ділянку.

22 квітня 2021 року у ході контролю за вчиненням злочину адвокат була затримана одразу після одержання від заявника 160 тис. доларів США.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ТУ ДБР, розташованим у м. Києві за оперативного супроводження головного оперативного управління ДБР.

За матеріалами прес-служби прокуратури Києва

Источник