У Києві суд повернув громаді земельну ділянку вартістю 8 млн гривень на Оболоні

У Києві суд повернув громаді земельну ділянку вартістю 8 млн гривень на Оболоні

Київська міська прокуратура у судовому порядку домоглась скасування рішення Київської міської ради про поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Богатирській в Оболонському районі. Прокурори довели, що поновлення оренди відбулося у порушення вимог законодавства.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

 

Згідно повідомлення, було встановлено, що у 2017 році Київрада, порушуючи законодавство, поновила товариству договір оренди земельної ділянки, термін дії якого закінчився ще у 2008 році. При цьому орендар з клопотанням про поновлення договору у встановлений договором строк до власника землі не звертався.

У зв’язку із цим прокуратура звернулася до суду з позовом про скасування рішення Київради про поновлення договору оренди земельної ділянки вартістю 8 млн гривень на вул. Богатирській в Оболонському районі.

Суд погодився з доводами прокурора та скасував оспорюване рішення, а також визнав недійсним договір про поновлення договору оренди спірної земельної ділянки.

Нагадаємо, Київська міська прокуратура у судовому порядку домоглась скасування рішення Київської міської ради про надання в оренду приватній структурі майже 1 га землі вартістю 33 млн гривень у Деснянському районі столиці.

Источник