У Києві розпочинають облаштовувати сквер біля метро “Героїв Дніпра”

У Києві розпочинають облаштовувати сквер біля метро “Героїв Дніпра”

У столиці незабаром розпочнуться роботи з облаштування скверу поблизу станції метро “Героїв Дніпра”. Цієї зими концепцію облаштування скверу представив “Київзеленбуд”, а днями відбулася робоча нарада за участі представників влади та підрядника.

Про це  стало відомо з повідомлення на сайті Київради.

 

Згідно повідомлення, відбулася робоча зустріч за участі гендиректора “Київзеленбуду” Олексія Короля, голови Оболонської РДА столиці Кирила Фесика та депутатки Київради Мирослави Смірнової (фракція “УДАР Віталія Кличка”) з підрядниками, які безпосередньо займатимуться сквером.

Присутність Смірнової на зустрічі обумовлена тим, що вона брала участь у розробленні концепції облаштування скверу в цьому місці.

Депутатка розповіла, що окрім, власне, скверу, “було розпочато співпрацю з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА з метою заміни трамвайних колій та облаштування комфортної та сучасної зупинки громадського транспорту поблизу скверу”.

Як інформувала , наприкінці лютого 2023 року у КМДА презентували концепцією оновлення публічного простору біля станції метро “Героїв Дніпра”. 

Ця територія завжди була транзитною і пасажиропотік до кінцевої станції столичного метрополітену “Героїв Дніпра” був великий – 28,5 тисячі осіб на добу. Поруч трамвайне коло із зупинкою. 

Планується, що тут на доріжці від метро буде затінкова алея, газони, лави для відпочинку, громадська вбиральня, освітлення, урни, а фасади магазинів навколо зеленої зони будуть однаковими й мінімалістичними у стилістиці скверу.

Додамо, що плани облаштування скверу з’явилися на тлі повідомлень про те як столична міськдержадміністрація запропонувала Київраді змінити цільове призначення земельної ділянки на просп. Оболонському, 52 – впритул до станції метро “Героїв Дніпра” і ринку “Оболонь”. 

Источник