У Києві рятувальники КАРС та працівники “Муніципальної охорони” допомагатимуть мешканцям з підзарядкою електропристроїв

У Києві рятувальники КАРС та працівники “Муніципальної охорони” допомагатимуть мешканцям з підзарядкою електропристроїв

Через аварійні відключення електроенергії рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” та працівники комунальної організації  “Муніципальна охорона” Києва почали допомогати мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв. 

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 

Як повідомили у Департаменті муніципальної безпеки КМДА, під час відключення електроенергії рятувальники КАРС виїжджають у найближчі від бази райони й організовують міні-пункти підзарядки, де мешканці найближчих будинків можуть підзарядити телефони та скористатися електрочайниками.

Також повідомляється, що комунальна організація “Муніципальна охорона” в умовах відсутності електропостачання продовжує забезпечувати безпеку міста та комунальних підприємств у повному обсязі. Крім цього, кияни можуть у будь-який час звернутися за допомогою до співробітників “Муніципальної охорони”, що здійснюють охорону громадського порядку на вулицях міста, чиї автомобілі забезпечені засобами зв’язку та павербанками. Одночасно електропристроями можуть скористатися троє-четверо людей.

Зазначається, що на добові чергування заступають 15 рятувальників КАРС “Київська служба порятунку” та 170 працівників “Муніципальної охорони”, 50 із яких на автомобілях безпосередньо надаватимуть зазначену допомогу.

Нагадаємо, Департамент охорони здоров’я КМДА пропонує киянам алгоритм дій у випадку, якщо телефон 103 виявиться недоступним через перебої зі зв’язком.

Источник