У Києві планують закрити притулок для собак, який функціонує більше 15 років

У Києві планують закрити притулок для собак, який функціонує більше 15 років

На столичній Деміївці збираються закрити притулок для собак, який працює понад 15 років. Тварин планують відправити до притулку у Бородянці.

Про це, як передає , повідомило видання «Українська правда».

 

 Як розповіли у виданні, 27 квітня до притулку надійшов електронний лист від Департаменту комунальної власності Київської міської ради, де йдеться про виселення притулку. Пізніше господарка притулку отримала повідомлення про відключення електроенергії в закладі. 

Також стало відомо, що на двері притулку повісили припис, в якому попросили протягом трьох днів надати документи про законність перебування на території.

«Організація «Острівець надії» протягом останніх 15 років орендує земельну ділянку в благодійної організації «Дайте жити тварині». Труднощі виникли у 2021 році, коли притулок, який знаходиться в історичній частині міста, хотіли оновити й модернізувати, зокрема переоформити на нового власника. Втім, виникли проблеми з документами. Почали розбиратися, і виявляється, що якісь шахраї приватизували нашу землю. Зараз цим займається прокуратура», – розповіла господарка притулку. 

Як зазначається, домівку для собак намагаються закрити, а тварин відправити у комунальний притулок у Бородянці в Київській області.

«Наразі у звіринці перебуває 41 собака, 32 з яких старші 10 років, а інші 7 собак були вивезені з зони бойових дій. Транспортування тварини можуть не пережити», – наголосили у притулку.

Источник