У Києві підуть під суд учасники банди вимагачів та викрадачів людей. ФОТО | Криминал

06.02.2022 19:00

Поліцейські у Києві припинили діяльність групи чоловіків, які залякували киян та вимагали у них гроші.

Правоохоронці встановили, що до складу організованої групи входило шестеро осіб, між якими були розподілені ролі.

Протиправну діяльність організував 29-річний іноземець та залучив до виконання злочинних «завдань» ще п’ятьох чоловіків. У ході досудового розслідування з’ясувалось, що зловмисники заздалегідь збирали інформацію про потенційну жертву та чекали під будинком за місцем проживання, де вимагали гроші. Якщо потерпілі чинили опір, спільники силою саджали їх до автівки та продовжували залякувати, аби «не створювали проблем».

У подальшому правопорушники телефонували до потерпілих з погрозами,  щоразу вимагаючи здійснити новий «платіж». У разі відмови віддавати зазначену суму, чоловіки обманом через знайомих потрапляли до оселі жертв та, погрожуючи фізичним насильством, забирали з квартири гроші та цінні речі.

Під час реалізації оперативної інформації працівники поліції затримали шістьох зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігуранти – раніше не судимі уродженець Дніпропетровщини, 1989 року народження, уродженці іншої держави, 1991 та 1992 років народження, та троє киян 1990, 1995 і 1998 років народження.

За погодженням із Київською міською прокуратурою слідчі повідомили п’ятьом чоловікам про підозру.

На даний час матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом направлено до Деснянського районного суду міста Києва для розгляду справи по суті.

За матеріалами ВК ГУНП у Києві

Источник