У Києві під час знеструмлення поліцейські сповіщають про повітряну тривогу через гучномовці

У Києві під час знеструмлення поліцейські сповіщають про повітряну тривогу через гучномовці

У столиці ситуація з енергопостачанням залишається непростою, діють аварійні відключення електроенергії. У районах міста, де системи звукового оповіщення тривоги можуть не спрацьовувати через знеструмлення, патрульні сповіщають про повітряну тривогу за допомогою гучномовців.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції в Києві.

 

Зазначається, що внаслідок ворожих обстрілів у Києві продовжуються аварійні відключення електроенергії, під час яких системи звукового оповіщення тривоги можуть не працювати.

“Тому співробітники поліції територіальних управлінь та патрульні поліцейські інформують жителів про небезпеку, дублюючи сигнал «Повітряна тривога» та «Відбій повітряної тривоги» за допомогою гучномовця”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці закликали містян відповідально ставитись до повітряної тривоги та у разі отримання оповіщення негайно йти до найближчого укриття.

Нагадаємо, станом на 11 ранку 19 грудня після нічних обстрілів ворожими БПЛА в Україні в енергосистемі України склалася важка ситуація. Графіки аварійних відключень було введено в 10 областях.

Источник