У Гостомельській громаді вже відновлено 900 об’єктів, – КОВА

У Гостомельській громаді вже відновлено 900 об'єктів, – КОВА

Внаслідок російського вторгнення у Гостомельській громаді, яка прийняла на себе один із перших ударів ворога, було пошкоджено 3250 об’єктів. Серед них – 3166 житлових будівель. Наразіу громаді вже відновлено 900 будівель, 887 з яких є об’єктами житлового фонду.

Про це, як передає , повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

 

«Відбудова тут розпочалася одразу з перших днів після звільнення території від окупантів. За інформацією місцевої влади, вже відновлено повністю і частково 900 будівель, 887 з яких є об’єктами житлового фонду», – прокоментували у КОВА.

У пресслужбі зазначили, що одним із відновлених об’єктів є багатоквартирний житловий будинок у смт Гостомель по вул. Свято-Покровська,73. 

«До початку повномасштабного вторгнення у ньому проживали близько 150 осіб. Будівля зазнала значних ушкоджень у період окупації Гостомеля. Внаслідок влучання боєприпасів були пошкоджені вікна та фасади. У середині будинку в деяких квартирах виникла пожежа», – розповіли у Київській ОВА.

Також додали, що відновлювати житловий об’єкт почали наприкінці 2022 року. 

«За рахунок резервного фонду замінили віконні конструкції та виконали інші будівельні роботи. Крім того, за кошти місцевого бюджету відремонтували фасади житлового будинку та укріпили залізобетонну конструкцію», – зауважили у пресслужбі КОВА.

У Гостомельській громаді вже відновлено 900 об'єктів, – КОВА

Раніше  повідомила, що в Ірпінській громаді, яка є однією з найбільш постраждалих внаслідок ворожої окупації Київщини у 2022 році, загалом було пошкоджено понад 3,3 тисячі об’єктів. Серед них більше 3,1 тисячі – будівлі житлового фонду. Наразі у громаді вже відновлено повністю та частково зі збереженням функціонального призначення майже 1 тисячу об’єктів.

Источник