У Черкасах апеляційний суд вирок обвинуваченому у державній зраді не змінив, — прокуратура | Кримінальні новини

22.09.2023 19:30

За принципової позиції прокурорів обласної прокуратури апеляційним судом залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким жителя м. Черкаси  засуджено до 15 років позбавлення волі за державну зраду.

Нагадаємо, що прокурори в суді довели, що 46-річний місцевий лікар, на виконання завдань представників фсб рф збирав та передавав розвідувальну інформацію на користь держави-агресора. Її пересилав своїм кураторам через месенджер «Telegram».

Дані стосувалися розміщення блокпостів, військових об’єктів та адмінбудівель правоохоронних органів на території м. Черкаси та області.

Також агент спецслужби рф виїхав до одного з міст на Черкащині для встановлення та передачі ворогу відомостей про дислокацію підрозділу протиповітряної оборони Збройних Сил України, який знаходиться в безпосередньому оточенні одного з ключових об’єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі.

Фігуранта було затримано безпосередньо під час передачі здобутих ним відомостей про місце дислокації систем ППО української армії.

Від січня 2023 року вказана особа перебуває під вартою.

За матеріалами Черкаської обласної прокуратури

Источник