У Бузковому парку Херсона висадили 70 кущів бузку з Києва (фото)

У Бузковому парку Херсона висадили 70 кущів бузку з Києва (фото)

У суботу, 18 березня 2023 року, в Бузковому парку Херсона висадили 70 кущів бузку, з яких 30 кущів є селекційними. Рослини подаровані місту КО “Київзеленбуд”, частину саджанців надали Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України та Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію КО “Київзеленбуд”.

 

Як зазначили в КО «Київзеленбуд», київський бузок у херсонському парку символізує єдність українців та підтримку один одного. Із 70 кущів 30 є селекційними як вшанування пам’яті героїв незламного Херсона

«1 березня 2022 року став одним із найтрагічніших днів для Херсона з початку повномасштабного вторгнення росіян. У Бузковому парку місцева тероборона, захищаючи рідне місто, зустріла ворожу бронетехніку. У нерівному бою загинули близько 30 захисників», – нагадали в КМДА.

За інформацією Херсонської міської військової адміністрації, значну частину зелених насаджень було пошкоджено великокаліберною зброєю, зокрема і кущі бузку, у честь яких було названо цей парк. Висадження бузку на цьому місці є вшануванням подвигу бійців як символу стійкості та свободи херсонців.

Нагадаємо, Київ продовжує допомагати коштами громадам, які постраждали через окупацію російськими варварами. Зокрема, Херсон отримав виділені столицею 50 мільйонів гривень на відбудову та життєзабезпечення звільненого від російських варварів міста. Згодом столиця передала Херсону п’ять одиниць спецтехніки для очищення території громади від сміття. Також передали 60 нових сміттєвих баків, 20 рулонів плівки та 60 бронежилетів для працівників комунальних підприємств. Столичні комунальники, що прибули на допомогу містянам, вивезли з Херсона самоскидами 480 м3 побутового та 100 м3 будівельного сміття.

Источник