У Броварах вручили премії кращим студентам

У Броварах вручили премії кращим студентам

У Броварській міській громаді 23 листопада відбулася церемонія вручення премій кращим студентам громади. Із 45 претендентів одержали премію 5 найкращих. Студентів особисто привітав голова громади Ігор Сапожко. 

Про це КВ дізналася із повідомлення Броварської міської ради. 

 

“Міський голова Ігор Сапожко привітав присутніх та подякував за активну позицію, свідомість та креативність. Адже премії отримали не лише за відмінне навчання, а й за активну участь в економічному та культурному розвитку міста, громадську активність та волонтерську діяльність”, – йдеться у повідомленні.

У Броварах вручили премії кращим студентам

Зауважено, що на призначення студентської премії міського голови подали свої кандидатури 45 студентів.

“Після першого етапу відбору було визначено 24 претенденти на премію, 5 кращих з кращих були комісійно обрані для отримання премії у розмірі 6 тис. гривкнь (з урахуванням податків), інших відзначили подарунками та подяками Управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради”, – розповіли у раді.

Крім премій, студенти одержали і  мистецький подарунок. На завершення заходу студентам презентували виступ стипендіатки Олени Немеш, студентки 4 курсу Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського.

У Броварах вручили премії кращим студентам

Нагадаємо, у Броварському краєзнавчому музеї відкрили виставку фотохудожника та керівника Клубу любителів фото і відео Siemens у місті Ерланген (ФРН) Отмара Візеннегера “Мальовнича Німеччина”. Урочисте відкриття виставки відбулось за участі міського голови Ігоря Сапожка, бургомістра Ерлангену Флоріана Яніка та автора фотовиставки Отмара Візеннегера.

Источник