У Бердичеві поліція передала до суду обвинувальний акт щодо підозрюваного у вбивстві | Новости криминал

31.05.2022 20:30

Подія трапилася наприкінці березня. У дворі однієї із багатоповерхівок м. Бердичева було знайдено тіло чоловіка з тілесними ушкодженнями. Згодом фахівці судово-медичної експертизи підтвердили, що смерть чоловіка настала саме від завданих йому травм. 

У ході досудового розслідування поліцейські зібрали докази причетності 45-річного жителя райцентру до побиття загиблого. 

Так, поліцейські встановили, що того вечора між чоловіками стався раптовий конфлікт через паркувальне місце для авто. Молодший із учасників, відстоюючи свою позицію у суперечці, завдав старшому кількох ударів, які й виявилися для нього смертельними. 

Відтак слідчі поліції повідомили 45-річному чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Після проведення усіх необхідних процесуальних дій обвинувальний акт відносно чоловіка днями було скеровано до суду. Відповідно до чинного законодавства, за протиправне діяння обвинуваченому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

За матеріалами поліції Житомирської області

Источник