Внаслідок удару балістикою по Миколаєву щонайменше п’ятеро людей поранено, пошкоджено будинки

Внаслідок удару балістикою по Миколаєву щонайменше п’ятеро людей поранено, пошкоджено будинки

У неділю, 17 березня, російські війська завдали два ракетні удари по Миколаєву. Попередньо, обстріл вівся балістикою. На 15:00 відомо про щонайменше п’ятьох поранених, пошкоджено багато будинків. 

Про це, як передає , йдеться у повідомленні мера Миколаєва Олександра Сєнкевича ти інформації голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма.

 

За словами мера Миколаєва, у місті внаслідок удару пошкоджено багато приватних будинків – вікна, дахи. Повилітали вікна і в квартирах. Пошкоджені автівки. 5 людей зазнали поранень. 

“Більш детальні цифри повідомлю після того, як обстежимо район прильотів”, – написав Сєнкевич.

“Був прильот по Миколаєву. З місця що прилетіло по Одесі. І повторний пуск такий же”, – повідомив Віталій Кім. Від додав, що місто обстріляли балістикою. 

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 березня, ворог наніс ракетний удар по Одесі. На середину дня було відомо що загинуло щонайменше 14 людей, 46 осіб отримали поранення. Серед загиблих фельдшер та співробітник ДСНС, які приїхали надавати допомогу на місце. Згодом стало відомо, що кількість жертв країни-терориста зросла до 16 осіб. Станом на вечір 15 березня кількість жертв російських терористів зросла до 20 осіб. Крім того, 73 людини постраждали, 55 з них госпіталізовано. На жаль, 16 березня в лікарні помер важко поранений працівник ДСНС. 

Источник