Віряни, які на Великдень прийдуть на службу до початку комендантської години, зможуть залишитися в храмі на всю ніч, – КМВА

Віряни, які на Великдень прийдуть на службу до початку комендантської години, зможуть залишитися в храмі на всю ніч, – КМВА

Віряни, які прийдуть на нічні молебні в храми до настання комендантської години, зможуть залишитися в храмах на всю ніч. Проте вони повинні самостійно дізнатися про розташування найближчого укриття. Також залишати храми і знаходитися на вулицях заборонено.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби КМВА.

 

«За попереднім графіком, храми та собори будуть відкриті для усіх вірян для вечірніх та ранкових молебнів 15-го та 16-го квітня», – йдеться в повідомленні КМВА.

Зазначається, що 15 квітня вечірні молебні проведуть в період з 15.00 до 23.00 год. А 16 квітня заплановані ранкові молебні – в період з 05.00 до 18.00 год. Комендантська година триватиме з 00.00 до 05.00. 

Проте, як зауважили у пресслужбі, запроваджена комендантська година не унеможливлює проведення нічного богослужіння у церквах. 

«Віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися в храмі на всю ніч, до завершення комендантської години. По завершенню комендантської години люди також можуть відвідати церкви і освятити великодній кошик», – додали у КМВА.

Також у пресслужбі наголосили, що залишати храми і знаходитися на вулицях чи інших громадських місцях під час комендантської години суворо заборонено.

«Усі віряни, які вирішать відвідати нічні молебні в храмах, мають самостійно дізнатися про розташування найближчого укриття. При оголошені повітряної тривоги і священослужителі, і відвідувачі мають обов’язково перейти до найближчої споруди цивільного захисту», – наголосили у КМВА.

Источник