Виправдовує збройну агресію рф та підтримала окупацію Маріуполя: СБУ оголосила підозру колишній ведучій телеканалів Медведчука

СБУ повідомила про підозру колишній ведучій телеканалів Медведчука Діані Панченко. Прокремлівська пропагандистка публічно виправдовує російську збройну агресію проти України, та підтримала окупацію Маріуполя.

Як розповіли в СБУ, на неї зібрали вичерпну доказову базу.

Зазначається, що раніше Панченко працювала на підсанкційних телеканалах підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука, де поширювала антиукраїнські наративи москви.

Після початку повномасштабного вторгнення колишня підтримала російських загарбників та у серпні минулого року виїхала до тимчасово окупованого Донецька.

Там вона продовжила поширювати ворожу пропаганду у вигляді маніпулятивних сюжетів на користь країни-агресора.

Для “розгону” деструктивного контенту активно використовує соцмережі, у тому числі заборонені в Україні.

Насамперед у своїх провокаційних “проєктах” вона підтримує захоплення частини східних регіонів нашої держави.

Крім цього фігурантка створила так званий “документальний фільм”, в якому виправдовує воєнні злочини російських окупантів проти мирних жителів Маріуполя.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Діані Панченко про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виготовлення та поширення, в тому числі повторно та з використанням засобів масової інформації, матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії російської федерації проти України).

Тривають комплексні заходи для притягнення фігурантки до відповідальності за злочини проти України.

Джерело