Викрали чоловіка та вимагали у нього гроші — у Києві судитимуть двох молодиків | Кримінал Києва

214

За процесуального  керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох чоловіків 24 та 25 років, обвинувачених у викраденні, незаконному позбавлені волі людини, групою осіб, з корисливих мотивів, грабежі та вимаганні, вчинених в умовах воєнного стану.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2023 року на столичному Печерську обвинувачені силою затягли 29-річного чоловіка до свого автомобіля з метою отримати від нього гроші, які він начебто був винен. При собі потерпілий мав 2500 доларів США та мобільний телефон, які привласнив один з викрадачів. Обвинувачені обіцяли відпустити чоловіка, якщо він заплатить їм 50 000 доларів США.

Потерпілого утримували в неволі три доби, тим часом правоохоронці вже шукали його і вийшли на слід викрадачів. Після їх затримання чоловіка відпустили.

Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. До обвинувачених на даний час застосовано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, без внесення застави.

Санкція статей передбачає покарання строком до 12 років позбавлення волі.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник