Відчуйте дух справжнього українського Різдва: у кластері “Краків” відбудеться вечір музики від капели бандуристів ім. Майбороди

У Києві відбудеться святковий вечір музики справжнього українського Різдва від найстаршого творчого колективу України зі сторічною історією — Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди. У виконанні колективу прозвучать загально улюблені й маловідомі колядки та щедрівки з усіх куточків нашої країни.

Як повідомляється, різдвяні концерти капели — це завжди особлива мистецька подія, що яскраво вирізняється поміж інших концертних програм.

Головною прикрасою програми, безумовно, є репертуар — ретельно відібрані колядки з різних куточків України, в яких закарбовано святковий дух справжнього українського Різдва.

Замість стандартних промов-оголошень звучатимуть традиційні народні віншування та щедрування, завдяки яким атмосфера концерту наповниться відчуттям справжнього святкового дійства.

Не менш важливим елементом цього концерту є саме виконання: ви почуєте найкраще звучання чоловічих голосів у поєднанні з блискучим віртуозним акомпанементом бандур. До речі, це також майже унікальна можливість почути саме чоловічий хор, адже в Україні є всього два таких колективи.

Родзинкою цього святкового вечора стане дивовижне поєднання ніжного жіночого сопрано з потужним чоловічим багатоголоссям. Цю непросту місію виконає справжня майстриня, лауреатка Міжнародних конкурсів — Яна Ілларіонова.

  • Концерт відбудеться 28 січня у залі Культурного кластера “КРАКІВ” (Русанівська набережна, 12).

Джерело