Вибори президента: Порошенко назвав свого союзника і опонента

Президент заявив, що все, що послаблює нашу країну, посилює Путіна.

Президент Петро Порошенко назвав своїм союзником український народ, а опонентом — президента Росії Володимира Путіна, інформує Ukr.Media.

"Коли мене запитують, хто мій союзник, з ким я готовий об'єднуватися, координувати свої дії, і працювати на нього, відповідаю: мій союзник — український народ! Хто мій супротивник? Мій опонент, і я цього не соромлюся і кажу про це відкритим текстом єдиний, тому що інші цього бояться робити, бо хочуть потім знайти якісь доріжки туди — хто явно, а хто таємно, — мій опонент — Путін", — сказав Порошенко.

У той же час він зазначив, що зараз українцям треба мобілізувати зусилля, забезпечити захист українських інтересів, реформи, "прорив, форсаж нашої економіки", щоб зміни, які відбулися за останні п'ять років, стали незворотними.

"І мені байдуже, хто з олігархів-втікачів, включаючи Коломойського, буде грати на користь Путіна, і як його ім'я. Бо все, що послаблює нашу державу, посилює Путіна", — підкреслив Президент.

Порошенко переконаний, що зараз перед українцями стоїть вибір — або ми за Україну, або за Росію. Він також додав, що політичний діалог між Україною та Російською Федерацією можливий лише після деокупації Донбасу та Криму.