В Умані на святкування Рош га-Шана посилять заходи безпеки, — Черкаська ОВА

В Умані на святкування Рош га-Шана посилять заходи безпеки, - Черкаська ОВА

В Умані Київської області з 19 по 30 вересня в дні святкування Рош га-Шана посилять заходи безпеки. Рішення було ухвалено у зв’язку з високою ймовірністю ракетних ударів і терористичної загрози внаслідок дій російської сторони, спрямованих на дестабілізацію міжнаціональних відносин і завдання шкоди міжнародному іміджу України. 

Про це, як передає , повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

 

“росія може використати традиційний приїзд паломників до Умані на святкування Рош га-Шана для провокацій.”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно, з 19 по 30 вересня в місті будуть діяти посилені заходи безпеки, а саме:

  • заборона на проведення будь-яких масових заходів;

  • заборона продажу алкогольних (слабоалкогольних) напоїв і піротехнічних виробів;

  • посилення перепускного режиму та контролю за перебуванням (переміщенням) громадян;

  • заборона руху транспортних засобів і паркування на окремих ділянках вулично-дорожньої мережі;

  • обмеження доступу до місць паломництва.

  • Табурець зауважив, що наразі правоохоронні органи на постійній основі проводять контрдиверсійні та антитерористичні заходи, район паломництва та прилеглі території перебувають під цілодобовим відеонаглядом.

    Нагадаємо, СБУ та Нацполіція рекомендують паломникам-хасидам утриматися цього року від візиту до України на святкування Рош га-Шана. Це пов’язано із високою ймовірністю ракетних обстрілів і дій російської сторони, спрямованих на дестабілізацію міжнаціональних відносин і завдання шкоди міжнародному іміджу нашої країни. Також у липні ц.р. посольство України в Ізраїлі попередило, що через війну з росією Україна не зможе прийняти хасидів, які щороку приїжджають на святкування Рош га-Шана в Умань. 

    Источник