В столиці попрощалися з двома Героями-льотчиками

В столиці попрощалися з двома Героями-льотчиками

Сьогодні, 7 березня, в Києві пройшла церемонія прощання з двома киянами-льотчиками, які загинули за Україну – 22-річним Ігорем Соломенніковим та 55-річним Віктором Волинцем. Вони загинули на Донбасі під час виконання бойового завдання.

Про це стало відомо з повідомлення в телеграм-каналі мера Києва Віталія Кличка. 

 

“Сьогодні в столиці попрощалися з двома Героями-льотчиками. Двома киянами, які загинули за Україну – 22-річним Ігорем Соломенніковим та 55-річним Віктором Волинцем”, – повідомив Кличко. 

Як зазначає Кличко, Віктор родом з Житомирщини. Випускник Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. До повномасштабного вторгнення працював пілотом цивільних авіакомпаній. Із жовтня 2022 року служив у складі 7 бригади тактичної авіації імені Петра Франка. 

Ігор родом із Севастополя. Також військовий льотчик – завершив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Теж проходив службу в 7 бригаді тактичної авіації.

“Наші захисники виконали не один бойовий виліт в складі одного екіпажу. 22-річний Ігор був штурманом. 55-річний Віктор – льотчиком. Вони загинули на Донбасі під час виконання бойового завдання. Екіпаж був уражений винищувачем ворога. Вічна пам’ять і слава Героям! І наша шана та вдячність воїнам, які боронять сьогодні Україну!”, – додав Кличко. 

Нагадаємо, сьогодні відбувся черговий обмін полоненими – додому вдалося повернути 130 українців. Серед них воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, ДССТ. 

Источник