В Одесі підуть під суд організатор та адміністратори мережі підпільних гральних закладів. ФОТО | Кримінальні новини

02.09.2023 18:30

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організатора гральних закладів та 7 адміністраторів за фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Слідством встановлено, що обвинувачені організували в Одесі діяльність інтерактивних гральних закладів. Понад рік вони «забезпечували» роботу низки таких закладів в усіх районах міста під виглядом надання послуг із доступу до всесвітньої мережі Інтернет.

Гравці допускались у приміщення для проведення азартної гри тільки по телефонному дзвінку з дозволу адміністратора. При цьому, касири-адміністратори, відповідно до вказівок керівника злочинної групи, приймали рішення про допуск чи не допуск до закладу того або іншого гравця.

З метою конспірації незаконного бізнесу приміщення гральних закладів були облаштовані камерами відеоспостереження, а для координації своїх дій спільники підтримували зв’язок через спеціально придбані «адміністраторські» мобільні телефони.

Правоохоронці провели понад 20 обшуків у підпільних гральних закладах, офісних та складських приміщеннях. Виявлено і вилучено понад 2000 одиниць комп’ютерної та іншої техніки – монітори, системні блоки, сервери, маршрутизатори, відеореєстратори, пристрої для друкування чеків, жорсткі диски, чорнову документацію та готівку.

За матеріалами Одеської обласної прокуратури

Источник