В кагарлицькому ліцеї вирішили за 11 млн гривень побудувати модульну котельню

В кагарлицькому ліцеї вирішили за 11 млн гривень побудувати модульну котельню

Відділ освіти Кагарлицької міської ради (Обухівський район Київщини) оголосив тендер на будівництво транспортабельної модульної котельні Кагарлицького ліцею №3. Модульна котельна установка має бути встановлена у ліцеї до середини грудня.

Про це  дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, Відділ освіти Кагарлицької міської ради (Обухівський район Київщини) оголосив тендер на будівництво транспортабельної модульної котельні комунального закладу “Кагарлицький ліцей №3”. 

Очікувана вартість закупівлі, розбитої на два лоти, – 11 млн 473 тис. 319 гривень.

Відкриті торги з особливостями призначені на 3 жовтня 2023 року. Котельня (а саме, “Транспортабельна модульна котельна установка ТМКУ- 960 – 80” має бути в ліцеї не пізніше 15 грудня. 

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися на Київщині минулого тижня: 

Источник