В Ірпені відновлять усе вуличне освітлення до кінця осені, – Маркушин

В Ірпені відновлять усе вуличне освітлення до кінця осені, – Маркушин

Вчора, 3 жовтня, в Ірпені провели нараду з керівниками місцевих комунальних служб. Влада заявляє про плани відновити усе вуличне освітлення у місті до кінця осені.

Про це стало відомо з публікації на сайті Ірпінської міської ради.

 

“Ми добре розуміємо, що восени світловий день стає все коротшим і відсутність вуличного освітлення доставляє незручності мешканцям. Заявки щодо цього питання на мою Гарячу лінію почали надходити все частіше. Тому докладемо всіх зусиль, щоб до початку зими закрити питання із відновленням всіх вуличних мереж. Дякую за терпіння і розуміння!”, – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні роботи з відновлення освітлення ведуться частково по вулицям Варшавська, Київська, Глінки, Ветеранів Афганістану, вулиця 74-ї Стрілецької дивізії, Лугова, 10-та Лінія, Найкраща, Білокур, Технологічна, Джерельна та права сторона мікрорайону Романівка.

Зазначається, що під час бойових дій майже вся інфраструктура вуличних мереж та пункти керування мережами були повністю знищені. Працівники УЖКГ «Ірпінь» почали відновлювати їх практично з «нуля», щойно Ірпінь булодеокуповано. На це з місцева влада виділила понад мільйон гривень.

Як раніше писала , в рамках підписаного меморандуму про відновлення Ірпеня відповідно до положень Європейської регіональної мережі Всесвітньої ради зеленого будівництва Рада зеленого будівництва Італії допоможе у відбудові міста.

Источник