В Ірпені стартувало відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок російської агресії

В Ірпені стартувало відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок російської агресії

В Ірпені біля ЖК “Ірпінські Липки” стартувало комплексне відновлення приватних будинків, які були пошкоджені або зруйновані внаслідок російської агресії. Зокрема, це будинки на перетині вулиці Багірова та Гостомельського шосе. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА) 

 

Як повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко, проєкт комплексного відновлення передбачає капітальний ремонт 31 приватного будинку. У них будуть замінені вікна, двері, паркани, покрівля та проведена термомодернізація фасадів. 

Крім того, передбачений демонтаж та будівництво 30 малоповерхових житлових будинків. Вже підписані договори на проєктування 16 об’єктів. Площа будинків становить від 70 до 180 кв. метрів. Голова КОВА уточнив, що з низкою мешканців вже погоджені проєктні рішення. По 14 домогосподарствах тривають перемовини з власниками.

«Без житла залишилися понад 300 мешканців цієї вулиці. Відновлення будинків відбуватиметься за принципом «побудувати краще, ніж було», – зазначив голова КОВА.

У планах капітально відремонтувати Гостомельське шосе та вул. Багірова, облаштувати сучасне освітлення вулиць.

Нагадаємо, у Київській області розпочали підготовку до опалювального сезону 2023/2024 року. Йдеться про підготовку 7,2 тис. житлових будинків, 587 шкіл, 434 дитсадків, 1037 медзакладів, 1,4 тис. котелень, 0,8 тис. км теплових мереж. 

Источник