В Ірпені почали відбудову зруйнованого окупантами дитячого садочку “Радість” (фото)

В Ірпені почали відбудову зруйнованого окупантами дитячого садочку “Радість” (фото)

У Київській області в Ірпені стартували підготовчі роботи до відбудови дитячого садочку “Радість”, зруйнованого під час бойових дій. Фінансування будівельних робіт взяв на себе уряд Литви. Вже у вересні оновлений заклад має прийняти перших вихованців.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

 

Як зазначив Олександр Маркушин, дитячий садочок “Радість”, що на вулиці Миру вже до 1 вересня цього року має бути відбудований. Громаді у цьому допомагає уряд Литви. Він повністю взяв на себе фінансування будівельних робіт.

“Побачити як триває підготовка до реконструкції, сьогодні приїхав заступник міністра закордонних справ Литовської республіки Мантас Адоменас. Він наголосив, що Литва вірить в Україну і саме тому будівельні роботи почали ще до закінчення війни”, – йдеться в повідомленні.

Мер Ірпеня зазначив, що дитсадок “Радість” буде не просто відновлено, але й оновлено. Тут з’явиться третій поверх, тож заклад зможе прийняти більше вихованців. Також заплановано оновити й ігрові майданчики. 

Нагадаємо, у вересні 2022 року стало відомо, що Литва допоможе відновити дитсадок «Радість». Цей садочок сильно постраждав внаслідок ворожих обстрілів. Без реконструкції відновити його роботу було неможливо.

Источник