В Інституті журналістики КНУ пройшов благодійний “Миколярмарок”

В Інституті журналістики КНУ пройшов благодійний “Миколярмарок”

У стінах Навчально-наукового Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, пройшов благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая “Миколярмарок”. Студенти збирали кошти на потреби 93 ОМБР “Холодний Яр”.

Як стало відомо , ярмарок пройшов у четвер, 23 листопада.

 

Усього, студентам вдалося зібрати на потреби ЗСУ 50 тисяч гривень. Захід відвідав начальник пресслужби Командування Сухопутних військ ЗСУ Ілля Євлаш, що допоміг молоді в організації збору. 

“Зібрали 50 тисяч гривень. Обрали саме “Холодний Яр”, бо спілкувалися з прес-офіцером ЗСУ Іллею Євлашем, він приходив до нас на лекцію в університет і допоміг нам організувати збір. Кошти підуть на батареї для дрону AUTEL EVO Max 4T”, – розповіла організаторка ярмарку Даша Удовенко. 

Учасники ярмарку мали змогу продавати смаколики та вироби ручної роботи. Також, на заході діяли станції з іграми та лотереями. Ярмарок було проведено за ініціативи Студентського парламенту ННІЖ.

Як раніше писала , благодійна організація “Реактивна Пошта”, що з 2014 року допомагає українським артилеристам, оголосила результати конкурсу “Креативна Пошта”,  в рамках якого українці створювали відеоролики для підтримки зборів БО.

Источник