В Гостомелі відремонтували скандальну котельню багатоквартирного будинку

В Гостомелі відремонтували скандальну котельню багатоквартирного будинку

Черговий скандал в Гостомелі вирішився на користь громади – два багатоквартирних будинки нарешті отримали ремонт котельні, на який вони очікували з літа. За словами громадських активістів, зрушення в ситуації відбулись після направлення скарги до Президента України Володимира Зеленського.

Про це стало відомо з публікації голови ГО “Маємо право!”, члена політичної партії “Рішучі” Віталія Купрія у соціальних мережах.

 

Зазначається, що відремонтована котельня по вулиці Луговій ще не працює на повну потужність через нестабільну ситуацію з електроенергією. Також у скарзі Купрій просив притягнути до відповідальності представників місцевої влади, яких він звинуватив у бездіяльності. 

“На жаль, Президент поки не задовольнив іншу вимогу моєї скарги – притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника військової адміністрації. Поки що. Чекаємо!”, – коментує Віталій Купрій.

Як раніше писала , жителі жалілись, що через через довготривалу відсутність тепла в будинку почали сиріти стіни, а температура в приміщеннях опускалась нижче 12 градусів.

Источник