В додатку “Київ цифровий” за 7 млн гривень створять сервіс голосувань для ОСББ та ЖБК

В додатку “Київ цифровий” за 7 млн гривень створять сервіс голосувань для ОСББ та ЖБК

Головний інформаційно-обчислювальний центр (КП “ГІОЦ”) збирається впровадити на цифровій платформі “Київ цифровий” нову опцію: голосування для об’єднань співвласників житла, щоб ті могли висловлюватись на платформі про ті чи інші рішення, що дотичні до їх діяльності. 

Про це  дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно інформації про проведений тендер, КП “ГІОЦ” провело тендер на закупівлю послуг з модернізації інформаційно-комунікаційної системи “Платформа цифрових мобільних сервісів “Київ цифровий”.

А саме, ГІОЦ хоче створити сервіс внутрішніх голосувань для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.

За це КП заплатить 7 млн 280 тис. 880 гривень. Ці гроші отримає підрядник, що з-поміж двох учасників торгів надав вигіднішу (на 3456 гривень меншу, ніж у конкурента) цінову пропозицію – ТОВ «СМАРТ АПС».

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися на Київщині минулого тижня: 

Источник