В чому особливості саморізів по металу

Саморізи для з’єднання металевих конструкцій є достатньо міцними кріпильними елементами, для виготовлення яких використовують спеціальні технологічні процеси, пов’язані з формуванням головки метизу та нарізанням різьби. Саморізи для кріплення металоконструкцій зазвичай використовують у будівельній сфері та на промислових об’єктах, оскільки вони сприяють швидкому та ефективному приєднанню окремих елементів до металічної поверхні без необхідності використання попередньо нарізаних отворів. Вказані вироби, які можна замовити та придбати на сайті ТОВ «АВ метал груп» https://avmg.ua/kyiv/pokrivelni-i-stinovi-materiali/samorizi-po-metalu/, використовують для монтажу металочерепиці та металопрофілю, для облицювання металічними листами різних поверхонь та конструкцій з металу.

Технічні характеристики саморізів

Саморізи для металу є достатньо простими у використанні та надійними метизами, застосування яких забезпечує якісне та швидке виконання різноманітних будівельних та облицювальних робіт. Вказані металічні вироби мають різне цільове призначення та різні технічні характеристики. Для прикладу, окремі саморізи по металу:

  • мають прес-шайбу та спеціальну гайку, яка забезпечує надійність та стійкість такого кріплення;
  • обладнані наконечником у формі бура, що дозволяє не проводити попереднє свердління отворів в металевих конструкціях;
  • призначені для виконання покрівельних робіт, що передбачають кріплення металочерепиці чи металопрофілю до основи металічної конструкції

Зовнішні параметри саморізів відрізняються різними розмірами, діаметром робочого стержня та головки метизу, нанесеним на його поверхню покриттям тощо. Поштучна кількість саморізів для металу для кріплення одного квадратного метра окремих металевих конструкцій та деталей визначається в кожному випадку окремо та залежить від товщини металевих поверхонь та вимог щодо надійності з’єднання.

Які фактори впливають на ціну саморізів по металу

Ціна на саморізи для з’єднання металічних поверхонь формується на основі декількох факторів, включно з особливостями сплаву металу, з якого виготовлено стержень метизу, його розмірів (довжини та діаметру стержня), якісних показників покриття, яким оброблено поверхню виробів.

Використання надміцних сортів сталі для виготовлення саморізів дещо збільшує їх ціну. На сайті ТОВ «АВ метал груп» avmg.ua можна замовити оптові поставки саморізів, що зменшить ціну одного виробу в порівнянні з його поштучним придбанням.