В Alliance Novobud розповіли про перспективи ринку нерухомості

В Alliance Novobud розповіли про перспективи ринку нерухомості

29 травня відбулася галузева зустріч представників будівельних компаній Києва та області, організована URE Club. На заході представили результати дослідження основних трендів ринку нерухомості. У рамках презентації говорили про перспективи ринку нерухомості та зростання попиту.

Про це, як дізналася , заявила учасниця заходу, директорка з маркетингу Alliance Novobud Ірина Міхальова.

 

Так, під час дискуї на онлайн-зустріч “Презентація дослідження та дискусія щодо ринків комерційної та житлової нерухомості”, організованій URE Club, Ірина Міхальова поділилася експертною думкою щодо стану житлової нерухомості та перспектив ринку нерухомості.

Згідно зі словами Міхальової, успішні продажі в компанії Alliance Novobud, попит на нерухомість почав зростати вже після другої половини березня 2023 року.

В Alliance Novobud розповіли про перспективи ринку нерухомості

“Починаючи з другої половини березня поточного року, спостерігаємо впевнений ріст кількості саме продажів. Особливо хочу відзначити зростання конверсії (з зустрічі в угоду 15%, а з ліда в угоду 5%) та кількості лідів, ціна яких, що важливо, зменшується”, – розповіла Ірина Міхальова. 

За словами Міхальової, нарешті починає оживати та активізуватися і відкладений попит.

Зокрема, під час онлайн-панелі презентували результати дослідження основних трендів ринку нерухомості. Це дослідження проводилося з 20 березня до 10 травня 2023 року серед провідних гравців галузі: девелоперських, будівельних, архітектурних та сервісних компаній, компаній з управління проєктами нерухомості.

Нагадаємо, що у Києві в новому житловому проєкті бізнес-класу Montreal House, розташованому в самому серці «Київського Нью-Йорку», поєднали концептуальний дизайн та розкішність, яка привертатиме увагу молодих та амбітних осіб, що цінують комфорт та динаміку міста. Проєкт реалізований відомим столичним девелопером Alliance Novobud, обіцяє стати справжньою перлиною у центральному мікрорайоні столиці.

Источник