В Alliance Novobud розповіли як виглядатимуть тераси на даху та лобі в Montreal House

В Alliance Novobud розповіли як виглядатимуть тераси на даху та лобі в Montreal House

У Києві в новому житловому проєкті бізнес-класу Montreal House, розташованому в самому серці «Київського Нью-Йорку», поєднали концептуальний дизайн та розкішність, яка привертатиме увагу молодих та амбітних осіб, що цінують комфорт та динаміку міста. Проєкт реалізований відомим столичним девелопером Alliance Novobud, обіцяє стати справжньою перлиною у центральному мікрорайоні столиці.

Про це, як передає , повідомили у пресслужбі компанії.

 

У компанії зауважують, що житловий проєкт бізнес-класу Montreal House від досвідченого та прогресивного столичного девелопера Alliance Novobud обіцяє стати справжньою окрасою прицентрального мікрорайону столиці, який ще називають “Київським Нью-Йорком”. 

“Новобудова зі стрункими лініями фасадів на п’ять секцій з каскадною поверховістю органічно вписується в урбаністичний ландшафт. Невдовзі тут оселяться молоді та амбітні люди, які прагнуть до життя в динаміці великого міста й цінують work-life баланс”, – йдеться у повідомленні.

Так, Montreal House має кілька самобутніх рис, які вигідно вирізняють його серед інших проєктів. Це, по-перше, парадний вхід з висотою стелі 9 метрів та з під’їзною підковоподібною алеєю як у відомих готелях, наприклад Hilton Kyiv. 

“Такого розкішного лобі з концептуальним дизайном та публічним простором до цього часу не було реалізовано в жодному житловому столичному проєкті”, – зауважили в компанії.

Крім цього, Montreal House пропонує терасну забудову з експлуатованими дахами та внутрішній сад для відпочинку та розваг з продуманим зонуванням та якісним ландшафтним дизайном. 

“Сьогодні девелопер готовий показати, який вигляд матимуть лобі та тераси для відпочинку на даху. Дизайн та функціональність лобі мають неабияке значення, адже саме воно складатиме перше враження гостя про житловий комплекс. Вхідну зону поділять на зони для відпочинку, очікування та консьєрж-сервісу. Кольорова гама — пастельні тони з вкрапленнями елементів з міді, дерева та скла”, – додали в пресслужбі.

Варто зауважити, що дев’ятиметрова висота холу – це не лише багато світла й повітря, а й відчуття простору та помпезності, які будуть доречними з огляду на високий клас нерухомості та місце розташування будівлі.

“Тераси на експлуатованих дахах в теплі пори року стануть справжньою оазою для відпочинку та відновлення сил. Користуватися приватними просторами на рівні хмар зможуть резиденти комплексу та їхні гості. Тут облаштують комфортні зони зі зручними сучасними меблями, затишку надаватиме велика кількість зелених рідкісних насаджень. З терас відкриватимуться незабутні панорамні краєвиди на Київ”, – розповідають про переваги комплексу в компанії. 

Крім того, резидентам Montreal House не має приводів для хвилювань щодо обслуговування комплексу, адже благоустроєм та доступністю відкритих просторів опікуватиметься сервісна компанія.

Більш детальну інформацію з питань придбання житлової та комерційної нерухомості можна одержати в офісі продажу за адресою:  м. Київ, вул. Іллінська, 22, або за тел.: +38 (044) 344-06-93.

Довідка : Montreal House – переможець міжнародного конкурсу нерухомості European Property Awards 2020-2021 у двох номінаціях – “Архітектура багатоквартирної забудови” та “Багатоквартирна житлова забудова”. Комплекс також відзначений премією “П’ять зірок” в категорії “Краща архітектура багатоквартирної забудови”. В рамках VIII всеукраїнської будівельної премії Ibuild  Montreal House став переможцем у номінації “Кращий житловий комплекс бізнес-класу”. Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House – ідеальний простір для сповненого ритмом життя та відновлювального відпочинку в самому серці столиці. 

Нагадаємо, що девелопер Alliance Novobud повідомив, що будинкам №6 та №7 ЖК Krona Park II присвоєно поштові адреси. Так, будинки розташовані у місті Броварах по вулиці Симоненка Василя, 32 та 34, відповідно.

Источник