У Києві зрадника засуджено за участь у терористичній організації, — прокуратура | Кримінал Києва

32

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генерального прокурора громадянина України визнано винним в участі у терористичній організаці.

Вироком Шевченківського районного суду міста Києва його засуджено до 13 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що засуджений з жовтня 2014 року по травень 2019 року, перебуваючи на тимчасово окупованій території Луганщини, добровільно взяв участь у терористичній організації «лнр».

Будучи колишнім працівником Державної кримінально-виконавчої служби України, він працював в «управлении исполнения наказаний министерства внутренних дел луганской народной республики».

Використовуючи надані повноваження, засуджений проводив серед ув’язнених «свердловской исправительной колонии» пропагандистську роботу. Він формував думку про легітимність діяльності цієї терористичної організації як державного утворення на тимчасово окупованій території України.

Засуджений залучав ув’язнених колонії до співпраці із так званим «министерством государственной безопасности луганской народной республики». Завданням псевдоміністерства був збір та передавання інформації щодо дислокації військових частин у районі Операції об’єднаних сил, їх особового складу та бойових завдань, після переміщення засуджених на підконтрольну Україні територію для подальшого відбування покарання в установах Державної кримінально-виконавчої служби України.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник