У Києві викрито працівників автошкіл та їх спільника, які за гроші допомагали складати іспит водіям | Кримінал Києва

36

За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва викрито та повідомлено про підозру трьом працівникам приватних автошкіл та співробітнику одного з територіальних сервісних центрів МВС.

За даними слідства, за грошову винагороду підозрювані пропонували слухачам автошколи демонструвати високі навички водіння під час складання практичного іспиту на право водіння транспортних засобів.

З цією метою вони облаштували навчальні машини додатковими педалями акселератора. Таким чином інструктори мали можливість самостійно керувати автомобілем, а майбутні водії лише крутили кермо, а у разі необхідності імітували перемикання коробки передач та за командою вмикали сигнали повороту. 

Інший учасник схеми – адміністратор територіального сервісного центру не помічав порушень та виставляв позитивну оцінку.

Вартість такої «послуги» становила 450 доларів США з людини.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали учасників схеми під час отримання чергової суми неправомірної вигоди – 450 доларів США.

Трьом працівникам приватних автошкіл інкриміновано надання неправомірної вигоди службовій особі та шахрайство. Адміністратору одного з територіальних сервісних центрів МВС у місті Києві – службове підроблення.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник