У Києві судитимуть організаторів нелегального грального закладу на Печерську | Кримінал Києва

72

Прокурорами Київської міської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно трьох організаторів незаконного грального бізнесу, який працював у Печерському районі м. Києва.

Гральний заклад облаштували на другому поверсі житлового комплексу в центрі столиці без відповідної ліцензії під прикриттям спортивного покер-клубу. Для отримання прибутку від незаконної діяльності фігуранти під виглядом благодійної допомоги вираховували з гравців комісію на користь казино.

Під час досудового розслідування детективами ТУ БЕБ у місті Києві провели низку обшуків та вилучили 6 покерних столів, понад 5 500 гральних фішок, понад 100 тис. грн і 2,8 тис. доларів США готівкою, комп’ютерну техніку та інші докази злочинної діяльності. Орієнтовна вартість вилученого становить 1,2 млн гривень.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у місті Києві.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник